Oddział w Kaliszu

Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00

Zarząd

Jacek Kaczuba Tel. 24 262 50 63
e-mail: rolserwis@rolserwis.pl
Włodzimierz Jabłoński Tel. 24 262 50 63
e-mail: rolserwis@rolserwis.pl
Wojciech Obidowski Tel.  24 269-71-15
Kom. 600 954 756
e-mail: wojciech.obidowski@rolserwis.pl                  
Jarosław Sołtysiński
Kom. 797 587 078
e-mail: jaroslaw.soltysinski@rolserwis.pl          
Dział sprzedaży:    

Przedstawiciel handlowy

Adrian Wojcieszak

Tel. 62-751-00-30
kom. 797-587-063
e-mail. adrian.wojcieszak@rolserwis.pl

Przedstawiciel handlowy

Artur Śmiłowski

kom. 606 -906-735
e-mail. artur.smilowski@rolserwis.pl

 

 

 
Dział finansowania kredytowego i marketingu:    
Przedstawiciel handlowy Monika Seklecka Tel. 24/ 269 71 21
e-mail: monika.seklecka@rolserwis.pl
Dział nawozów mineralnych:    
  Iwona Perońska kom. 797 587 076
e-mail: iwona.peronska@rolserwis.pl
Kierownik Paweł Ciarka Tel. 24 269 71 16
kom. 600 343 925
e-mail:pawel.ciarka@rolserwis.pl
Dział Serwisu:    
Kierownik Jarosław Wielgocki Tel.  62-751-00-30
kom. 668-446-546
e-mail: jaroslaw.wielgocki@rolserwis.pl

 

Mechanik Jarosław Sieroński  
Mechanik Dariusz Wesołowski  
Mechanik Mariusz Rozwora  
Mechanik Stanisław Gołembiewski  
Mechanik Arkadiusz Graczyk  
Mechanik Longin Mieszkowski  
Mechanik Józef Smardzewski  
Mechanik Sylwester Szczawiński  
Mechanik Tomasz Szcześniak  
Mechanik Stanisław Trzeciak  
Dział Części:    
Kierownik  Jarosław Wielgocki Tel.  62-751-00-30
kom. 668-446-546
e-mail: jaroslaw.wielgocki@rolserwis.pl

 

Sprzedawca części Marcin Jędrzejak Tel. 797-587-057
Tel. 62-751-00-36
e-mail:marcin.jedrzejak@rolserwis.pl
Dział księgowości:    
Teresa Czajka Tel. 24 269-71-26
Kom.600 954 763
e-mail:teresa.czajka@rolserwis.pl
Justyna Obidowska Tel. 24 269-71-12
Kom 602 250 324
e-mail:justyna.obidowska@rolserwis.pl

 


Maszyny
rolnicze
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg maszyn rolniczych różnych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą.
Maszyny
komunalne
Firma PHP Rolserwis S.A. jest wyłącznym dystrybutorem austriackiej firmy Hydrac i francuskiej firmy Roussea.
Systemy
ważenia
Firma ROLSERWIS S.A. ma w swojej ofercie handlowej szeroki wybór elektronicznych systemów ważenia.
Analiza
pasz
Rolserwis jest dystrybutorem firmy Dinamica Generale, która wprowadziła na rynek Przenośny Analizator Pasz AgriNIR.