PRACA – Kalisz
15 października 2019

Doradca serwisowy – PRACA

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i rejestracja zleceń serwisowych
  • systematyczne przekazywanie zleceń do pracowników serwisowych
  • bieżąca kontrola nad terminowością wykonania prac przez serwisantów
  • raportowanie statusu zleceń do kierownika oddziału
  • stały kontakt z obsługiwanymi klientami

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie wyższe)
  • znajomość języka technicznego
  • znajomość pakietu MS Office
  • wysoka kultura pracy w kontaktach interpersonalnych z Klientami i pracownikami
  • zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę na czas nieokreślony (po trzymiesięcznym okresie próbnym)
  • cykl szkoleń
  • elastyczny czas pracy
  • pracę biurową

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres marek.kozma@rolserwis.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko administratora serwisu przez Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne „Rolserwis” S.A., 09-402 Płock, ul. Sierpecka 10, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”