Kontakt

Płock

ul. Sierpecka 10, 09-402 Płock
tel. 24 262 50 63

Kalisz

Szosa Turecka 8, 62-800 Kalisz
tel. 797 587 063 lub 62 751 00 36 / 30

Kierownik: Marek Koźma
marek.kozma@rolserwis.pl 

Kutno

ul. Krośniewicka 30, 99-300 Kutno
tel. sklep 24 337 11 11
lub dział sprzedaży 24 337 11 10

Kierownik: Michał Śniecikowski
michal.sniecikowski@rolserwis.pl

Osięciny

ul. Rataja 2, 88-220 Osięciny
tel. 54 289 79 03

godziny otwarcia pn-pt: 8:00-16:00


Ciągniki i maszyny rolnicze

Ciągniki i maszyny rolnicze
tel. 24 269 71 28   |   fax 24 269 71 13

Agnieszka Ozdowska
(administrator)
agnieszka.ozdowska@rolserwis.pl

Części zamienne
tel. 24 269 71 17  tel. 24 269 71 27

Marcin Lipiński (kierownik)
marcin.lipinski@rolserwis.pl


Części zamienne

Nawozy mineralne

Nawozy mineralne
tel. 24 269 71 16

Mariusz Goździewski (kierownik)
tel. 600 343 925   |     mariusz.gozdziewski@rolserwis.pl

Justyna Jarzyńska (Administrator)
justyna.jarzynska@rolserwis.pl

Serwis
tel. 24 269 71 25

Dariusz Walczak (kierownik)
tel. 692 427 745
dariusz.walczak@rolserwis.pl

Zbigniew Niewiadomy (Specjalista ds. serwisu)
tel. 602 250 331
Michał Gerwatowski (administrator)
tel. 664 948 138
michal.gerwatowski@rolserwis.pl

Serwis

Dział finansowania i kredytów

Specjalista ds. finansowania

Monika Seklecka
tel. 797 587 059
e-mail: monika.seklecka@rolserwis.pl

Dział marketingu i analiz
tel. 24 269 71 20

Specjalista ds. marketingu i analiz

Monika Makowska
tel. 608 136 274
e-mail: monika.makowska@rolserwis.pl

Specjalista ds. marketingu

Adrianna Król
email: adrianna.krol@rolserwis.pl

Dyrekcja
tel. 24 269 71 15

Dyrektor:
Wojciech Obidowski
tel.600 954 756
e-mail: wojciech.obidowski@rolserwis.pl

Księgowość
tel. 24 269 71 12

Iwona Pola
tel. 600 954 763
e-mail: iwona.pola@rolserwis.pl

Justyna Obidowska
tel. 602 250 324
e-mail: justyna.obidowska@rolserwis.pl

Teresa Czajka
tel. 600 954 763
e-mail: teresa.czajka@rolserwis.pl